wtorek, 27 kwietnia 2010

Nowe zauroczenie.

Kolejny zwykły dzień, w szkole, oprócz sprawdzianu z historii nic ciekawego się nie wydarzyło (no, nie mieliśmy wf więc mogę się cieszyć 2 dodatkowymi wolnymi godzinami) dzisiaj, we wtorek mamy strasznie nudne lekcje, ale ogólnie cały dzień taki  jest.
Aparatu nie będę miec jeszcze przez tydzień. Mama wraca w niedziele i jedziemy do Warszawy ją odebrać z lotniska, przy okazji dojdzie parę ciekawych wrażeń. Jeszcze nigdy nie byłam w Warszawie, tak przejazdem to się nie liczy :)
Za tydzień matury, mamy cały tydzień wolnego :) A za dwa tygodnie (10 maj) jadę do Francji!!! Więc nie będzie mnie następny tydzień :)

Wczoraj zakupiłam film do aparatu (do mojego Zenita), nie robiłam zdjęć, bo muszę go jeszcze przestudiować :) Btw jest on na zdjęciu w moim nagłówku :)

Nie wiem co mogłabym jeszcze dodać... W związku z tym, tak jak mówiłam nie mam aparatu, nie mogę dodać żadnych nowych zdjęć to pokażę kilka utworów, które mnie ostatnio urzekły.

Są to soundtracki do filmów, trailerów  wytwórni Two steps from hell.  Często znajduje nowe piosenki, utwory właśnie słuchając muzyki filmowej. A twórczość powyższej wytwórni jest niezwykła :)

PLAYLISTA 
Moje ulubione, jak narazie :)

1 komentarz: